HPD LIPA SESVETE od 1952

Novosti i aktivnosti

Papučki jaglaci

02. 03. 2017
U nedjelju, 26. ožujka, krenimo na Papuk, fascinantno gorje u srcu slavonske ravnice, na okupljanje planinara iz Lijepe naše i susjednik zemalja na 35. manifestaciju PAPUČKI JAGLACI, uživajući pri tome u prvim vjesnicima proljeća.
Više u prilogu

Predavanje: Slane banane

06. 03. 2017
U suradnji s Književnim četvrtkom Knjižnice Sesvete organiziramo predavanje i promociju knjige mlade autorice, novinarke, putopiskinje, avanturistice Riane Petanjek. Predavanje će se održati u utorak 14. ožujka 2017. u Čitaonici Knjižnice Sesvete s početkom u 18.30 sati.
Plakat u prilogu.

Crnopac

03. 03. 2017
Gorska sekcija vodi vas na jedan od najizazovnijih velebitskih vrhova.
Više u prilogu.

Predavanje: Oko Islanda

28. 02. 2017
Najavljujemo novo predavanje u našoj stalnoj predavaonici u čitaonici Knjižnice Sesvete u utorak 7. ožujka .... krećemo na put na Island!!!
Vidi prilog

Samoborsko gorje

27. 02. 2017
Manje poznatim stazama pođite sa Sekcijom HAJ LIP u nedjelju, 12. ožujka od Samobora do Noršićke Plešivice.

Izložba fotografija

02. 02. 2017
U suradnji s udrugom "Fijaker" organiziramo u našem planinarskom domu na Lipi izložbu planinarske fotografije renomiranih fotografa. Otvorenje je u subotu 11.2. u 14.00 sati. Izložba će biti otvorena do 12. ožujka 2017. i može se razgledati u radno vrijeme doma.

Ivanščica

20. 02. 2017
Sekcija NIZgore! up! vodi vas na lijepi, srednjezahtjevan izlet na centralnu planinu Hrvatskog Zagorja.
Više u prilogu ...

Ozalj-Svetice-Ribnik

07. 02. 2017
U nedjelju, 26. veljače, sekcija HAJ LIP vodi vas na planinarski izlet po Karlovačkom Pokuplju između Ozlja, Svetica i Ribnika.
Foto: putokaz na stazi, V. Beštak

Moslavačka gora

07. 02. 2017
sekcija NIZgore! up! vodi članove na najviši vrh Moslavačke gore, na Humku!

Samoborsko gorje

24. 01. 2017
Sekcija NIZgore vas vodi na prekrasni zimski ugođaj Samoborskog gorja.